تبلیغات
آموزش تعمیرات موبایل در کرج | قیمت دوره تعمیرات موبایل - قیمت دوره آموزش تعمیرات انواع موبایل مایکروسافت Microsoft
 
آموزش تعمیرات موبایل در کرج | قیمت دوره تعمیرات موبایل
                                                        
درباره وبلاگ

آموزش تعمیرات موبایل | تعمیرات گوشی همراه که شامل آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل می باشد جهت اطلاع بیشتر به وب سایت انستیتو ایزایران مراجعه نمایید.
مدیر وبلاگ : علی حسینی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دانلود آهنگ - دانلود آهنگ میناکاری پنل اس ام اس تبادل لینک - تبادل لینک نیلوفرانه ها - نیلوفرانه ها پارلین - پارلین سودیم - سودیم خرید پاور بانک - خرید پاور بانک خرید گیرنده دیجیتال موبایل تبادل لینک رایگان - .

دوره آموزش تعمیرات تخصصی انواع موبایل های مایکروسافت Microsoft

قیمت دوره آموزش تعمیرات انواع موبایل مایکروسافت Microsoft

آموزش تعمیرات موبایل
www.ir-repair.com

گوشی های لومیا ساخته شده توسط کارخانه مایکروسافت از آن دسته از گوشی های موبایل خاص در ایران است که تعمیر آن کار هر فردی نمی باشد . برخی از تعمیرکاران و افرادی که تمایل به تعمیر گوشی های خاص منظوره دارند با سپری کردن دوره های معمولی قادر به تعمیرات این نوع گوشی ها در ایران نخواهند بود و بهترین عمل برای آنه اشرکت در دوره ای جامع تعمیرات موبایل و تبلت است تا با کلیه ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری این نوع گوشی ها آشنا شوند و بعد از سپری کدن دوره ی تخصصی خود در یکی از بهترین آموزشگاه های آموزش تعمیرات موبایل اقدام به تعمیرات این نوع گوشی های خاص نمایند.

 انستیتو ایزایران به عنوان یکی از مراکز تخصصی آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت شرکت مایکروسافت microsoft آماده است تا با پرورش نیروهای متخصص در بخش تعمیرات موبایل و تبلت در ایران به خصوص تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت های لومیا شرکت مایکروسافت شرایط کسب و کار تخصصی و تعمیرات سخت افزار را برای این افراد در شهر خودشان فراهم نماید و آنها را به افرادی متخصص تبدیل نماید. جهت اطلاع از دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت به بخش اصلی آن در سایت مراجعه نمایید.

دوره اموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت را با انستیتو ایزایران سپری نمایید.

قیمت دوره اموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت و دیگر برند ها چقدر است ؟


با توجه به اینکه کلیه دوره ها و شهریه در فصل های های مختلف شامل نرخ و هزیه ویژه میشوند بنابراین در این قسمت از سایت به قیمت دوره آموزش تعمیرات تخصصی موبایل مایکروسافت نمی پردازیم و برای اطلاع از قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در تهران  به بخش اصلی آن مراجعه نمایید.
 


امکانات آموزشگاه جهت سپری کردن دوره آموزش تعمیرات تخصصی مایکروسافت microsoft به چه صورت است ؟


در بخش زیر به برخی از امکانات آموزشگاه تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت  انستیتو ایزایران میپردازیم

بعد از سپری نمودن دور تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت ، انستیتو کلیه طعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان را برای آنها تاین خواهد نمود. (بدلیل واردات مستقیم انستیتو ایزایران تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)

به کلیه دانش آموختگان دوره تعمیرات تخصصی سخت افزاری انستیتو ایزایران به صورت رایگان پکیج های آموزشی کمک آموزشی اهدا میگردد.

اگر دانش آموختگان از شهرستان در دوره های تعمیراتی سخت افزاری تعمیرات موبایل و تبلت شرکت میکندد میتواند با هماهنگی و هزینه کم و امکانات مناسب اقدام به تهیه خوابگاه نمایند.(ویژه هنرجویان شهرستان)  

هر کدام از دانشجویان میتوانند در هنگام ثبت نام در دوره تعمیراتی خود اقدام به مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست خود نمایند.

برگزاری دوره بصورت 1-تمام روز های هفته (عادی) 2-فقط پنج شنبه ها 3- روز های تعطیل 4- دوره های فشرده در یک هفته

در صورتی که داشنجویان علاوه بر دوره آموزش تعمیراتی تخصصی موبایل و تبلت در دیگر دوره های ما نیز ثبت نام نمایند از تخفیف ویژه در ثبت نام همزمان دیگر دوره های آموزشی انستیتو ایزایران برخوردار خواهند شد.

ارائه مدارک معتبر از شرکت Seamark ZM و HERO Research Core (بر اساس درخواست دانشجو)


جهت اطلاع از دیگر ویژگی های آموزشگاه دوره تعمیرات موبایل و تبلت  در تهران انستیتو ایزایران در تهران به بخش اصلی آن در سایت مراجعه نمایید.


 ایزایران تخصصی ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در ایران

چرا باید در دوره تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت مایکروسافت ایزایران شرکت نماییم؟

دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت ایزایران زیر نظر مجرب ترین اساتید تدریس میشود . کلیه افرادی که در این دوره تخصصی شرکت میکنند میتوانند پس از دوره از خدمات های ویژه آموزشگاه تعمیرات موبایل ایزایران برخوردار شوند.همانطور که می دانید هدف کاردانش در آموزش و پرورش ارائه ی مهارت کاربردی به هنرجویان و هدایت آنها به بازار کار می باشد . از آنجا که فراگیری و آموزش رشته مهارتی تلفن همراه ، در سطح دانش آموزی بوده و با توجه به تنوع مشاغل و گرایشهای مختلفی که در بازار کار این رشته وجود دارد ، فارغ التحصیلان توانمند، به سمت کسب شغلی پر در آمد سوق خواهند یافت . بعد از سپری کدرن دوره تعمیرات موبایل ایزایران کلیه کارورزان میتوانند کسبو کار مستقل خود را راه اندازی نمایند.

چه مدل هایی را پس از سپری کردن دوره تعمیرات موبایل مایکروسافت میتوانیم تعمیر نماییم ؟

گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 640 XL LTE دوسیم کارت
گوشی موبایل مایکروسافت Lumia 535 دو سیم کارت
گوشی موبایل مایکروسافت لومیا 435 دو سیم کارته
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 640 LTE دوسیم کارت
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 640XL دو سیم‌کارت
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 550
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 540
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 950
گوشی موبایل مایکروسافت Lumia 535 دو سیم کارت
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 640 XL LTE دوسیم کارت
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 640 LTE
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 640XL
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 950 دو سیم کارت
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 950 XL
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 950 XL دو سیم کارت
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 950
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 650
گوشی موبایل مایکروسافت مدل Lumia 540 دو سیم کارت

قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت - دوره تعمیرات موبایل مایکروسافت - آموزش تعمیرات موبایل microsoft در تهران

دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت
دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت - آموزش تعمیرات تعمیرات موبایل microsoft - دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت - قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت - دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت - آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در تهران دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت در تهران - دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت در کرج - دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت شیراز - دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت مشهد - دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت در اصفهان - دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت شیراز - دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت تبریز
دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

دوره تعمیرات موبایل

آموزشگاه دوره تعمیرات موبایل - قیمت دوره آموزش تعمیر موبایل در تهران - قیمت دوره تعمیرات موبایل در تهران - قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در تهرانقیمت دوره تعمیر موبایل و تبلت در تهران - قیمت دوره تعمیرات موبایل - قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

نوع مطلب : قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل، لیست قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل، قیمت آموزش تعمیرات موبایل، قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل در تهران، قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیر موبایل، 
برچسب ها : آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت، دوره آموزش تعمیرات موبایل مایکروسافت، دوره آموزش تعمیرات موبایل microsoft، دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت، آموزش تعمیرات موبایل و تبلت، آموزش تعمیرات موبایل،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 30 مرداد 1398 03:53 ب.ظ
دم شما گرم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر